Projektowanie ogrodów

     Ogród podobnie jak salon czy sypialnia to wnętrze, które kształtuje się w miarę upływu czasu oraz pod wpływem zmieniających się trendów. Często bywa tak, że próbujemy urządzać wnętrza sami, bazując na własnym poczuciu estetyki oraz tym, co podpatrzymy w prasie tematycznej lub na targach designu. W przypadku ogrodu temat aranżacji jest jednak znacznie trudniejszy i dlatego warto sięgnąć po pomoc projektanta. Dlaczego?

     Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Zakładanie ogrodu to kosztowne przedsięwzięcie, a źle przemyślana  kompozycja  może nie spełnić oczekiwań. O ile niewłaściwie umieszczoną w salonie komodę możemy przesunąć, to w ogrodzie każda metamorfoza jest trudna do przeprowadzenia, gdyż jego wyposażenie jest trwale związane z terenem naszej działki i dodatkowo: stale zmienia się w czasie. Podczas projektowania uwględniamy szereg czynników takich jak np. warunki glebowe, nasłonecznienie, dorosłe rozmiary roślin czy pory ich kwitnienia. Musimy spełnic także Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne oraz rozważyć powiązania krajobrazowe.

     Projektowanie jest dla nas jednak przede wszystkim złożonym procesem twórczym do którego chcielibyśmy Państwa wspólnie zaprosić.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skotaktuj się z nami!

NASZE BIURO

Laskowa 510, 34-602 Laskowa

NUMER TELEFONU

+48 501 966 776

ADRES EMAIL

kontakt@bsogrody.pl